Kullanıcılar tarafından en çok etkileşim alan sosyal mecra Instagram’da daha fazla kişiye ulaşıp etkileşiminizi katlamak mı istiyorsunuz?

AdsFoxs Reklam markanızı bir görselle en iyi şekilde tanıtarak, her hedef kitleye özel reklamlarıyla Instagram’da da sizi zirveye taşır.


Neden Instagram Reklamları ?

Instagram, 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesi ile dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır. Firmanızın yada işletmenizin ürün ve hizmetlerini yüksek etkileşim oranı ile yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda instagram reklamlarınız ilgili kitlelere ulaşır. Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan instagram reklamları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparak, marka bilinirliğini arttırma konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.


Instagram Reklam Çeşitleri

  • Yüksek görsel çözünürlüğüne sahip fotoğraflar
  • En fazla 30 saniye video reklamları
  • Kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşabileceğiniz Marquee

"MARKALAR, VAATLERİNİN NE OLDUĞUNU, NASIL OLDUĞUNU VE EN ÖNEMLİSİ NEDEN OLDUĞUNU INSTAGRAM ÜZERİNDEN EN ETKİLİ VE EN KOLAY ŞEKİLDE PAZARLAYABİLİR"

Instagram reklamları; deneyime en yakın hissettiren pazarlama yöntemidir. Yasa dışı içerik paylaşımına izin verilmemektedir. Ayrıca tütün, silah ve yetişkinlere özel ürünlerin satışı yapılmamaktadır.

Fotoğraflı ve videolu reklamlar ile firma ve işletmelerin kendi hikayelerini etkili bir biçimde anlatıyor, kullanıcıları harekete geçirmeye ve markanızı daha farklı bir göz ile görmelerine yardımcı oluyoruz.

Sizler de “Google Reklam Ajansı” AdsFoxs Reklam ile instagram reklamı vermek ve bu mecrada markanızın tanıtımını yapmak istiyorsanız formu doldurun, biz sizi arayalım.