Facebook üzerinde diğer iletişim kanallarından farklı ve artı olarak spesifik reklamlar verebilmekteyiz. Lokasyon, yaş ve ilgi alanlarına göre hedefli reklamlarımızla en doğru kullanıcı kitlesine ulaşabiliyoruz.

Sizin işletmenize benzeyen birçok işletme, internetten satışları artırmak için Facebook Reklamlarını kullanıyor.


İşletmenizle İlgilenecek İnsanlarla Tanışın

Facebook Reklamları ile Marka Bilinirliğinizi arttırmak, var olan müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek ve etkileşimi yüksek, takip edilen bir facebook sayfanızın olması kurumsal kimliğinizi pekiştirmek adına büyük önem arz etmektedir,Hedef Kitle seçim tercihleri sayesinde satış yapmak veya marka bilinci oluşturmak istediğiniz potansiyel hedef kitlenize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur.


İnternetten Satışları Artırın

Facebook'ta pazarlama, internet üzerinde faaliyet gösteren işletmenizin satışlarını artırmak için güçlü ve etkili bir yoldur. İşletmeniz için önemli olan insanlara erişmenizi ve tüm cihazlarda reklamlarınızın sonuçlarını takip etmenizi kolaylaştırıyoruz.


Müşterilerinizle Etkileşimi Arttırın

Facebook Sayfasınızı veya internet sitenizi tanıtın reklamınızın etkisini artırmak için "Beğen" düğmesini kullanın İşinize ilişkin bir topluluk oluşturun.


Bütçeniz Kontrolünüzün Altında

Uygun bulduğunuz günlük bütçeyi belirleyin sadece insanlar reklamınıza tıkladığında (CPC) veya reklamınızı gördüğünde (CPM) ödemeyi seçin.


Bütçeniz Kontrolünüzün Altında

Remarketing, markanızla daha önce ilgilenmiş, reklamınızı incelemiş potansiyel müşterilerinizi tekrar hedeflemenizi sağlayan bir reklam modelidir. Remarketing ile sitenizi ziyaret etmiş ancak henüz karar verememiş olan kullanıcıları hedeflersiniz ve karar alma sürecinde görünürlüğünüzü arttırarak markanızı hatırlatırsınız.