İnternet ortamında gerçek veya sanal ürünlerin güvenli ve etkin satışının yapılmasının tek yöntemi E-Ticaret sistemidir.


E-Ticaret Sitesi Nedir ?

Firmanın yada kişinin internet üzerinden ürün satış sitesine e-ticaret sitesi denir. E-ticaret sitesi yada diğer ismiyle sanal market sitelerini yaptırken e-ticaret sitesi kuran firmalar içinde referansları kuvvetli ve hazır e-ticaret yazılımı kullandırmayan, kendi bünyesinde yazılımcı kadrosunu daima barındıran internet yazılım firmalarını tercih edin.


Neden E-ticaret Sitesi Yaptırmalıyım?

Son yıllarda firma sayısının artışı aynı zamanda rekabet ortamının da artmasına sebep olmuştur. Firmalar satışlarını daha fazla artırmak için e-ticaret yöntemine başvurmuşlardır. Böylece firma müşterilerine hem ürün satışı yapacak hem ürün yelpazesini sunacak hem de ürün fiyatları hakkında alıcılara interaktif ortamda ulaşmış olacak. İşte bu sistemi destekleyen yapıya E-ticaret programları diyoruz. E- ticaret sitesi sayesinde firmanızın internet ortamında istediği ürününü hem tanıtabilir hem de t-reklamını yapabilirsiniz.

E- ticaret yazılımlarını detaylandıracak olursak; öncelikli olarak özgün bir tasarım oluşturup detaylı bir e-ticaret programı entegrasyonunu yapabiliriz. Yahut tamamen satış odaklı yaklaşabilirsiniz. Ancak herhangi ikisinden birini de tercih etseniz aşağıdaki maddeleri sağlayan bir sisteme ihtiyaç duyacaksınız.

  • Anahtar Teslim Profesyonel E-Ticaret Çözümü ( Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size AdsFoxs Reklam tarafından bir bütün olarak sunulur. )
  • Kullanıcı Dostu Kolay Kullanım Özellikleri ( AdsFoxs Reklam E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın! )
  • Teknik Destek ve Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri ( Düzenlediğimiz ücretsiz e-ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. )
  • Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ( E-ticaret siteniz için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın! )
  • Markanızı Yansıtan E-Ticaret Tasarım Seçeneği ( Sizin için hazırladığımız e-ticaret tasarım temalarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. )
  • İhtiyacınız Olan Pazarlama Araçları ( Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz. )